Επικοινωνία

Κεντρικά γραφεία papimi Βιέννη

Εξυπηρέτηση πελατών | Πωλήσεις | Δημόσιες σχέσεις και μάρκετινγκ | Επιστημονική υποστήριξη
MTG GmbH
Medizinisch Technische Geräte Erzeugungs- und Vertriebsgesellschaft m.b.H.

Landstraßer Hauptstraße 146/11/B1, 1030 Βιέννη, Αυστρία

T: +43 1 597 91 52
F: +43 1 597 91 523
M: info@papimi.com
W: papimi.com

Ομάδα

Ing. C. Oliver Orlowski

Ing. C. Oliver Orlowski

CEO

E: orlowski@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 13
M: + 43 664 3014350

Dino W. Gump

Dino W. Gump

Στρατηγικός Σύμβουλος

E: gump@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 12
M: + 43 676 6021425

Elisabeth Madden

Elisabeth Madden

Διευθύντρια Επιχειρηματικής Ανάπτυξης

E: madden@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 14
M: + 43 699 17218653

Petra Tierscherl

Petra Tierscherl

Εκτελεστική βοηθός του CEO

E: tierscherl@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 11
M: + 43 664 3565980

Ariane Niebauer

Ariane Niebauer BSc.

Διευθύντρια Γραφείου

E: niebauer@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 10
M: + 43 660 6890801

Suyin Orlowski

Suyin Orlowski

Διαχείριση σχέσεων

E: s.orlowski@papimi.com
T: +43 1 597 91 52
M: + 43 664 8289077

Κεντρικά γραφεία papimi Αθήνα

Παραγωγή & logistics | Έρευνα & ανάπτυξη | Διαχείριση ποιότητας
Pulse Dynamics Ltd.

Πιπίνου 1 & Σουλίου, 17342 Αγ. Δημήτριος, Ελλάδα

 

T: +30 210 9270807 E: info@papimi.gr

Διεθνείς τοποθεσίες

 

Εάν η χώρα σας δεν αναφέρεται παρακάτω, παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με τα Κεντρικά γραφεία της papimi στη Βιέννη:

 

  • info@papimi.com
  • +43 1 59 79 152

 

Ιταλία

Biot Tecnologie per la vita Srl

Via A. Baldovinetti, 81 00142, Ρώμη // Τηλ: +39 66 45 22661 // Mail: ingegneria@biot.it

Πορτογαλία

HEALTHBRO

Av. Infante Dom henrique 333A, 1800-257 Λισαβόνα // Τηλ: +35 1965 210 645 // Mail: mail@healthbro.pt

Ουκρανία

enverque GmbH

Florastr. 86, 13187 Βερολίνο // Τηλ: +49 1578 55 47 975 // Mail: enrico.brehm@enverque.de

Φινλανδία

Innova Medical Oy

Lastenkodinkatur 7 B 25, 00180 Ελσίνκι // Τηλ: +35 85 04 34 7412 // Mail: andreas@innovamedical.fi

Ταϊβάν (ROC)

Mag Biotech Trading Co. Ltd.

7F-5., No. 205 Sec. 1, Dunhua S. Rd., Da'an Dist, 10690 Ταϊπέι // Τηλ: +88 69 15 196 069 // Mail: mag.biotech31@gmail.com

Ελβετία

BioMedicine Trading GmbH

Engelgasse 2474, 9053 Teufen // Mail: info@biomedicine-trading.com

Ουγγαρία

MEDIVEM International Kft.

Csörsz u. 14-16, H-1123 Βουδαπέστη // Τηλ: +36 30 25 00 777 // Mail: medivem@medivem.hu

Καζακστάν

AspaSIA LTD

53 Timiryazev str., 050040 Almaty, Καζακστάν // Τηλ: +7 727 394 72 12<br /> // Κινητό: +7 701 795 04 69 // Mail: international@aspasia.kz

Ρουμανία

QUANTICA720 - Bogdan Prajisteanu

Str.Dr. Iacob Felix Nr. 49, Et 3 Sector 1, Βουκουρέστι, 011033, Ρουμανία // Τηλ: +40 7233 37339 // Mail: bogdan.prajisteanu@quantica720.com

Πολωνία

everycell solution Sp. z o. o.

85-338 Bydgoszcz, Πολωνία, ul. Czerwonego Krzyża 13 Top 24 // Τηλ: +48 500 427 487 // Mail: poland@papimi.com

Παγκόσμιες κλινικές συνεργάτες

 

Η ομάδα των Κεντρικών γραφείων της papimi στη Βιέννη συνεργάζεται με υπερηφάνεια με φημισμένες Κλινικές συνεργάτες παγκοσμίως.

BioMedicine International

BioMedicine International AG

Engelgasse 2474, 9053 Teufen AR, Ελβετία // Τηλ: +41 71 333 34 20 // E-Mail: info@biomed-int.com

Biosalud Day Hospital

Biosalud Day Hospital SL

Residencial Paraíso, 9, 50008 ZARAGOZA, Ισπανία // Τηλ: +34 910 886 292 // E-Mail: dr.bueno@biosalud.org

Health Optimizing Ltd.

Βελτιστοποίηση υγείας - Κλινική μητέρας

Rieber-Mohns veg 2, 5230 Paradis (Bergen), Νορβηγία // Τηλ: +47 55 62 95 95 // E-Mail: post@healthtechsciences.com