Yhteystiedot

papimi päämaja Wien

Asiakaspalvelu | Myynti | PR & markkinointi | Tieteellinen tuki
MTG GmbH
Lääketieteellisten teknisten laitteiden tuotanto- ja myyntiyhtiö

Landstraßer Hauptstraße 146/11/B1, 1030 Wien, Itävalta

T: +43 1 597 91 52
F: +43 1 597 91 523
M: info@papimi.com
W: papimi.com

Tiimi

Ing. C. Oliver Orlowski

Ing. C. Oliver Orlowski

CEO

E: orlowski@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 13
M: + 43 664 3014350

Dino W. Gump

Dino W. Gump

Strategic Advisor

E: gump@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 12
M: + 43 676 6021425

Elisabeth Madden

Elisabeth Madden

Director Business Development

E: madden@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 14
M: + 43 699 17218653

Petra Tierscherl

Petra Tierscherl

Executive Assistant to the CEO

E: tierscherl@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 11
M: + 43 664 3565980

Ariane Niebauer

Ariane Niebauer BSc.

Office Manager

E: niebauer@papimi.com
T: +43 1 597 91 52 10
M: + 43 660 6890801

Suyin Orlowski

Suyin Orlowski

Relationship Management

E: s.orlowski@papimi.com
T: +43 1 597 91 52
M: + 43 664 8289077

papimi päämaja Ateena

Tuotanto ja logistiikka | Tutkimus ja kehitys | Laadunhallinta
Pulse Dynamics Ltd.

Pipinou 1 & Souliou, 17342 Ag. Dimitrios, Greece

 

T: +30 210 9270807 E: info@pappas.gr

Kansainväliset sijainnit

 

Jos oma maasi ei ole luettelossa, ota yhteyttä suoraan Papimin päämajaan Wienissä

 

  • info@papimi.com
  • +43 1 59 79 152

 

Italia

Biot Tecnologie per la vita Srl

Via A. Baldovinetti, 81 00142, Rome // Phone: +39 66 45 22661 // Mail: ingegneria@biot.it

Portugal

HEALTHBRO

Av. Infante Dom henrique 333A, 1800-257 Lissabon // Phone: +35 1965 210 645 // Mail: mail@healthbro.pt

Ukraina

enverque GmbH

Florastr. 86, 13187 Berliini // Phone: +49 1578 55 47 975 // Mail: enrico.brehm@enverque.de

Suomi

Innova Medical Oy

Lastenkodinkatu 7 B 25, 00180 Helsinki // Phone: +35 85 04 34 7412 // Mail: andreas@innovamedical.fi

Taiwan (ROC)

Mag Biotech Trading Co. Ltd.

7F-5., No.205 Sec. 1, Dunhua S. Rd., Da’an Dist, 10690 Taipei City // Phone: +88 69 15 196 069 // mag.biotech31@gmail.com

Sveitsi

BioMedicine Trading GmbH

Engelgasse 2474, 9053 Teufen // Mail: info@biomedicine-trading.com

Unkari

MEDIVEM International Kft.

Csörsz u. 14-16., H-1123 Budapest // Phone: +36 30 25 00 777 // Mail: medivem@medivem.hu

Kazakstan

AspaSIA LTD

53 Timiryazev str., 050040 Almaty, Kazakstan // Phone: +7 727 394 72 12 // Mobile: +7 701 795 04 69 // Mail: international@aspasia.kz<br />